Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 08.08.2022 do 14.08.2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00      
50 min 100 wolnych

Brzuch, pośladki, uda

Marta

Sala słoneczna

 
30 min 100 wolnych

Express Cross

Trener GLC

Sala słoneczna

30 min 100 wolnych

Express Cross

Trener GLC

Sala słoneczna

08:30
30 min 100 wolnych

Express Tabata

Trener Zmianowy

Sala słoneczna

 
30 min 100 wolnych

Express Tabata

Trener Zmianowy

Sala słoneczna

       
09:00
50 min 100 wolnych

Body Shape

Artur K.

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Power pump

Zastępstwo

Sala słoneczna

ZASTĘPSTWO

50 min 100 wolnych

Shape & stretching

Martyna Sikora

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Step & Shape

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Power pump

Sylwia K.

Sala słoneczna

 
50 min 100 wolnych

Brzuch, pośladki, uda

Martyna Sikora

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Zgrabna sylwetka

Marta

Sala słoneczna

         
10:00
50 min 99 wolnych

Pośladki & stretching

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Trening obwodowy

Artur K.

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Iza

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Michał U.

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Trening obwodowy

Artur K.

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Zgrabna sylwetka

Natalia Jędrychowska

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Power pump

Martyna Sikora

Sala słoneczna

 
50 min 100 wolnych

Brzuch + Stretching

Zastępstwo

Sala słoneczna

ZASTĘPSTWO

 
50 min 100 wolnych

Brzuch + Stretching

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Fit Ball (piłki)

Sylwia K.

Sala słoneczna

   
11:00  
50 min 100 wolnych

STRETCHING

Artur K.

Sala słoneczna

   
50 min 100 wolnych

STRETCHING

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Natalia Jędrychowska

Sala słoneczna

 
12:00          
50 min 100 wolnych

Tbc

Artur K.

Sala słoneczna

 
13:00          
50 min 100 wolnych

Pośladki & stretching

Artur K.

Sala słoneczna

 
16:30  
30 min 100 wolnych

Express Brzuch

Trener Zmianowy

Sala słoneczna

 
30 min 100 wolnych

Express Brzuch

Trener Zmianowy

Sala słoneczna

 
30 min 100 wolnych

Express Pośladki

Trener Zmianowy

Sala słoneczna

 
17:00  
50 min 100 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Michał U.

Sala deszczowa

       
30 min 100 wolnych

Express Pośladki

Trener Zmianowy

Sala słoneczna

17:30
50 min 100 wolnych

Power pump

Martyna Sikora

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Cross training

Daniel

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Tbc

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Cross training

Martyna Sikora

Sala słoneczna

50 min 99 wolnych

Step & Shape

Artur K.

Sala słoneczna

   
18:00
50 min 100 wolnych

Spinning

Łukasz

Sala deszczowa

50 min 99 wolnych

Body Shape

Sylwia K.

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Joga dla kręgosłupa

Ewa Baniecka

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Spinning

Luiza Jarząbek

Sala deszczowa

50 min 20 wolnych

zajęcia outdoor-zapisy

Martyna Sikora

Plac Street Workout

 
50 min 100 wolnych

Zgrabna sylwetka

Martyna Sikora

Sala słoneczna

18:30
50 min 18 wolnych

zajęcia outdoor-zapisy

Martyna Sikora

Plac Street Workout

50 min 100 wolnych

Cross training

Maciek

Sala słoneczna

50 min 99 wolnych

Zgrabna sylwetka

Natalia Jędrychowska

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Power pump

Maciek

Sala słoneczna

50 min 99 wolnych

Body Shape

Artur K.

Sala słoneczna

   
50 min 98 wolnych

Trening obwodowy

Artur K.

Sala słoneczna

       
19:00
50 min 98 wolnych

Zgrabna sylwetka

Sylwia Kwiatkowska

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Brzuch, pośladki, uda

Sylwia K.

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Salsation

Aurelia

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Tabata & Brzuch

Angelika

Sala deszczowa

90 min 100 wolnych

Joga

Ewa Baniecka

Sala deszczowa

 
50 min 100 wolnych

Tańcz i chudnij

Martyna Sikora

Sala słoneczna

19:30
85 min 99 wolnych

Joga

Ewa

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Zumba

Ola Kloska

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Shape & stretching

Natalia Jędrychowska

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Dance

Zastępstwo

Sala słoneczna

ZASTĘPSTWO

     
20:00
50 min 99 wolnych

Pilates

Sylwia Kwiatkowska

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Tbc

Angelika

Sala deszczowa

50 min 100 wolnych

Power pump

Maciek

Sala deszczowa

55 min 100 wolnych

Joga

Ewa

Sala deszczowa

     
20:30  
50 min 100 wolnych

Stretch & relax

Yana

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

STRETCHING

Martyna Sikora

Sala słoneczna

50 min 100 wolnych

Tbc

Angelika

Sala słoneczna

     
← →