Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 18 do 24-10-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
50 min 16 wolnych

Cardio & Shape

Marta

Sala słoneczna

   
50 min 10 wolnych

Brzuch, pośladki, uda

Marta

Sala słoneczna

     
08:30          
85 min -4 wolnych

Joga

Ewa

Sala słoneczna

 
09:00
50 min 8 wolnych

Body Shape

Artur K.

Sala deszczowa

50 min 1 wolnych

Power pump

Sylwia K.

Sala słoneczna

50 min 5 wolnych

Shape & stretching

Martyna S.

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Step & Shape

Artur K.

Sala słoneczna

50 min -4 wolnych

Power pump

Sylwia K.

Sala słoneczna

   
50 min 9 wolnych

Zgrabna sylwetka

Marta

Sala słoneczna

       
09:30            
50 min -4 wolnych

Brzuch, pośladki, uda

Martyna S.

Sala słoneczna

10:00
50 min 1 wolnych

Pośladki & stretching

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 3 wolnych

Trening obwodowy

Artur K.

Sala deszczowa

50 min 1 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Iza

Sala słoneczna

50 min -2 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Michał U.

Sala deszczowa

50 min 3 wolnych

Trening obwodowy

Artur K.

Sala deszczowa

   
 
50 min 2 wolnych

Brzuch + Stretching

Sylwia K.

Sala słoneczna

 
50 min -2 wolnych

Brzuch + Stretching

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 11 wolnych

Fit Ball (piłki)

Sylwia K.

Sala słoneczna

10:30          
50 min -5 wolnych

Zgrabna sylwetka

Natalia J.

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Power pump

Martyna S.

Sala słoneczna

11:00  
50 min -1 wolnych

STRETCHING

Artur K.

Sala deszczowa

   
50 min -2 wolnych

STRETCHING

Artur K.

Sala deszczowa

   
11:30          
50 min -2 wolnych

Shape & stretching

Natalia J.

Sala słoneczna

 
12:00          
50 min 7 wolnych

Tbc

Artur K.

Sala deszczowa

 
13:00          
50 min 5 wolnych

Pośladki & stretching

Artur K.

Sala deszczowa

 
17:00
50 min 1 wolnych

Cardio & Shape

Kasia Sz.

Sala deszczowa

50 min -2 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Michał U.

Sala deszczowa

50 min -5 wolnych

Aeroboks

Kasia Sz.

Sala deszczowa

   
50 min 5 wolnych

Aeroboks

Kasia Sz.

Sala słoneczna

 
17:30
50 min 5 wolnych

Power pump

Martyna S.

Sala słoneczna

50 min 0 wolnych

Cross training

Daniel

Sala słoneczna

50 min -3 wolnych

Tbc

Artur K.

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Cross training

Martyna S.

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Step & Shape

Artur K.

Sala słoneczna

   
18:00
50 min -4 wolnych

Spinning

Łukasz

Sala deszczowa

50 min 4 wolnych

Body Shape

Sylwia K.

Sala deszczowa

50 min -5 wolnych

Joga dla kręgosłupa

Ewa

Sala deszczowa

50 min -5 wolnych

Spinning

Monika

Sala deszczowa

50 min -4 wolnych

Joga dla kręgosłupa

Ewa

Sala deszczowa

50 min 7 wolnych

Dynamic Shape

Kasia Sz.

Sala słoneczna

50 min -2 wolnych

Spinning

Marcin

Sala deszczowa

           
50 min -5 wolnych

Zgrabna sylwetka

Małgorzata R.

Sala słoneczna

18:30
50 min 5 wolnych

Trening obwodowy

Artur K.

Sala słoneczna

50 min 1 wolnych

Cross training

Maciek

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Zgrabna sylwetka

Natalia J.

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Power pump

Maciek

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Body Shape

Artur K.

Sala słoneczna

   
19:00
50 min 2 wolnych

Zgrabna sylwetka

Małgorzata R.

Sala deszczowa

50 min -2 wolnych

Brzuch, pośladki, uda

Sylwia K.

Sala deszczowa

50 min 0 wolnych

Salsation

Aurelia

Sala deszczowa

50 min -3 wolnych

Tabata & Brzuch

Angelika

Sala deszczowa

50 min 1 wolnych

Spinning

Łukasz Cz.

Sala deszczowa

 
50 min 7 wolnych

Zumba

Ola

Sala deszczowa

         
50 min -5 wolnych

Pilates

Małgorzata R.

Sala słoneczna

19:30
85 min -5 wolnych

Joga

Ewa

Sala słoneczna

50 min 5 wolnych

Zumba

Ola

Sala słoneczna

50 min -5 wolnych

Shape & stretching

Natalia J.

Sala słoneczna

50 min -4 wolnych

Dance

Jakub U.

Sala słoneczna

     
20:00
50 min 3 wolnych

Pilates

Małgorzata R.

Sala deszczowa

50 min 3 wolnych

Tabata & brzuch

Sylwia K.

Sala deszczowa

50 min -4 wolnych

Power pump

Maciek

Sala deszczowa

55 min -5 wolnych

Joga

Ewa

Sala deszczowa

15 min 5 wolnych

Rytuał Szeherezady

Saunamajster

Strefa Saun

   
20:30  
50 min 0 wolnych

Tbc

Angelika

Sala słoneczna

50 min -3 wolnych

STRETCHING

Martyna S.

Sala słoneczna

50 min -3 wolnych

Tbc

Angelika

Sala słoneczna

     
← →